Scoala Gimnaziala Nr. 1 Negrilesti -

Scoala Gimnaziala Nr. 1 Negrilesti. Hotarari ale Consiliului de Administratie. Inscrierea in invatamantul primar 2017. Raport anual de activitate. Raport anual de evaluare. Proiect de dezvoltare instituțională. În anul 2007 2008, şcoala a fost reabilitată şi dotată cu materiale didactice şi mobilier fiind parte a Proiectului pentru Învăţământ Rural P.I.R., proiect care a cuprins si perfecţionarea cadrelor didactice. Denumirea actuală a şcolii este Şcoala Gimnazială Nr.1, comuna Negrileşti, judeţul.

OVERVIEW

The web page scoalanegrilesti.info currently has an average traffic ranking of zero (the lower the more traffic). There is one contacts and addresses for scoalanegrilesti.info to help you contact them. The web page scoalanegrilesti.info has been on the internet for five hundred and forty-six weeks, seventeen days, eight hours, and fifty-five minutes.
Addresses
Online Since
Nov 2013

SCOALANEGRILESTI.INFO TRAFFIC

The web page scoalanegrilesti.info has seen varying levels of traffic all round the year.
Traffic for scoalanegrilesti.info

Traffic ranking (by month) for scoalanegrilesti.info

Traffic ranking by day of the week for scoalanegrilesti.info

SCOALANEGRILESTI.INFO HISTORY

The web page scoalanegrilesti.info was registered on November 14, 2013. It is now five hundred and forty-six weeks, seventeen days, eight hours, and fifty-five minutes old.
REGISTERED
November

SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES SCOALANEGRILESTI.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoalanegrilesti.info Mobile Screenshot of scoalanegrilesti.info Tablet Screenshot of scoalanegrilesti.info

AED

Remus Lucut

Donath 114/8

Cluj Napoca, Cluj, 300293

RO

SCOALANEGRILESTI.INFO SERVER

Our crawlers discovered that a lone page on scoalanegrilesti.info took two thousand two hundred and three milliseconds to come up. I could not observe a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider scoalanegrilesti.info not secure.
188.215.51.242

NAME SERVERS

ns1.europadigitala.eu
ns2.europadigitala.eu

We caught that this website is employing the nginx admin server.

Scoala Gimnaziala Nr. 1 Negrilesti -

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page scoalanegrilesti.info has the following on the web page, "Hotarari ale Consiliului de Administratie." I saw that the website also said " Inscrierea in invatamantul primar 2017." They also said " În anul 2007 2008, şcoala a fost reabilitată şi dotată cu materiale didactice şi mobilier fiind parte a Proiectului pentru Învăţământ Rural P. , proiect care a cuprins si perfecţionarea cadrelor didactice. Denumirea actuală a şcolii este Şcoala Gimnazială Nr. 1, comuna Negrileşti, judeţul."

ANALYZE SUBSEQUENT WEBSITES

Scoala Niko Instructori auto Cluj, scoala de soferi Cluj

Si beneficiezi de reduceri de pret. Pentru inscrieri facute Online si plata integrala. Va multumim ca ati accesat pagina noastra. Cu speranta ca veti gasi informatiile de care aveti nevoie, va asteptam la sediul nostru în calitate de viitori cursanti.

Catalog Virtual Scolar ScoalaNoua

Fii tot timpul informat despre evolutia si parcursul in scoala al copilului tau. Afla unde sa il ajuti pentru a-i imbunatati performantele scolare. Introduceti adresa de mail pentru a primi utilizatorul si parola. In cazul in care nu v-ati setat adresa de mail, scrieti-ne un mesaj in formularul de contact rapid precizand scoala, clasa si elevul. Daca sunteti utilizator de la Colegiul National de Informatica Tudor Vianu, accesul la catalogul virtual se face de pe site-ul www.

scoala nr 16 craiova

Strada brestei nr 234 tel 0251 421 660. Joi, 31 octombrie 2013. Saptamana legumelor si fructelor donate - clasa a 6-a C. Marți, 29 octombrie 2013. Nicio specie nu este protejată în caz de extincţie în masă. Ştiinţe pentru toţi - Educaţie Europeană pentru Astronomie. Invidia injunghie pe la spate! A postcard from Sammy to all his distant friends.

Şcoala Gimnazială nr.17 Galaţi

Cu noi şcoala îţi va fi, Cheie pentru-a reuşi! 21 apr. Într-o lume în care totul este făcut în fugă, iar date importante ale culturii sunt trecute cu vederea sau aniversate în mare grabă, în Şcoala Gimnazială Nr. Ie si alte genuri de crea.

Scoala Nr1.Perisoru -Calarasi

Vineri, 5 octombrie 2012. Cu 3 săptămâni înainte de începerea anului şcolar 2012-2013 , în majoritatea judeţelor din România, inspectoratele şcolare au organizat cursuri de formare pentru cadrele didactice care urmau să predea la clasa pregătitoare. Cursurile au fost organizate în 5 centre din judeţul Călăraşi, şcoala noastră fiind repartizată centrului Lehliu in a doua perioadă, 3-7 septembrie. Programul are 132 de ore, din care 40 faţă în faţă şi 92 de ore online.